Водостічні системи Bud-Masz

Водостічні системи Будмаш

Фірма Bud - Masz є першим в Польщі виробником металевих водостічних систем. В даний момент є найбільшою фірмою в Польщі виробляє повний комплект для водостічної системи. Продукція користується великою популярністю не тільки в Польщі, але також і на закордонних ринках Румунії, Росії, Молдавії, України, Греції, Литви, Латвії, Чехії та Словаччини. Постійно розширюємо види своєї діяльності, систематично відповідаємо на потреби замовників.

Водостічні системи виготовлені з високоякісної сталі - французької або фінської, покритої з двох сторін захисним шаром і доступною в різних кольорах. Метал покритий цинком - 275 г/м.кв, захищеним поліуретаном товщиною 55 мікрон з кожного боку, що забезпечує естетичний вигляд, довгий час служби і захищеність від атмосферних опадів і механічних пошкоджень. Одним з безперечних переваг наших систем є легкість і швидкість монтажу. Клієнт може сам підібрати необхідну довжину труб під розміри будинку, що впливає на естетику обробки, функціональність і міцність цілої системи.

Водостічні системи Bud - Masz мають 10-ти річну гарантію, а вироби марковані логотипом виробника.

Детальна інформація на сайті виробника

Про насКомпанія Лідердах

Ми - молода та активна команда, шість років займаємось продажем покрівельних матеріалів. Проконсультуємо та підберемо матеріали, широкий асортимент товарів постійно в наявності.

Новиниостанні новини

ФотогалереяДеякі фото з сайту

КонтактиАдреса та телефони

  м.Івано-Франківськ, Європейська площа, 3

  liderdah.if.ua

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  (096) 787 7902; (099) 917 5804