Комплектуючі

Комплектуючі (5)

Надійність монтажу металевих сендвіч-панелей, покрівельних і фасадних листів багато в чому залежить від якості використовуваних покрівельних саморізів. Дане кріпильний виріб являє собою стрижень з гострим кінцем, голівкою і особливою внутрішньою різьбою з певним кроком. Додатково саморізи комплектуються шайбою з гумовою прокладкою, що забезпечує з'єднанню міцність і надійність.

Як правило, покрівельний саморіз виготовляється з вуглецевої або нержавіючої сталі. Також широко поширені вироби з латуні. Багато саморізи для покрівлі покриваються зовні цинковим або фосфатированной напиленням, що додає їм високу стійкість до корозії, ультрафіолетового випромінювання і механічних впливів.

Точковий аераторПокрівельні аератори - це спеціальні пристрої, функція яких полягає у звільненні під покрівельного простору від надлишків вологи. Аератори встановлюються на покрівлях з різними покрівельними матеріалами та кутами нахилу скатів. Їх наявність на плоских дахах з м'яким покрівельним матеріалом попереджає руйнування покрівельного килима під впливом опадів, вологи, що утворюється в «підпокрівельному» просторі.

Необхідність просушування покрівельного покриття

Тривалість терміну експлуатації покрівлі залежить від різних чинників: якісного виконання тепло- і гідроізоляції, грамотного використання матеріалу, своєчасного проведення профілактичного огляду і ремонтних робіт.

Звідки з'являється волога?

Зволоження шару утеплювача може відбуватися двома шляхами. Волога може проникати в простір між шарами з навколишнього середовища (туман, дощ, підвищена вологість повітря) через дефекти в покрівельному килимі. Вона потрапляє також з внутрішньої частини приміщення (в «підпокрівельному» просторі конденсуються пари) через місця пошкоджень в шарі пароізоляційного матеріалу. Оскільки кількість вологи і теплому повітрі значно вище, ніж в холодному, то в зимовий час пересування водяної пари через шари огороджувальних конструкцій відбувається з внутрішньої частини приміщення назовні.

Бітумна стрічка

Самоклеюча герметизуюча стрічка застосовується для герметизації швів, тріщин поверхонь різних будівельних конструкцій, а також герметизації стиків. Вона дуже технологічна, надійно захищена від УФ випромінювання, водо- і повітронепроникна, має високу адгезію до основи, екологічно чиста. Використовувати герметизуючу стрічку можна при температурі до -5 градусів.

Найчастіше її застосовують для герметизації стиків і примикань різних будівельних конструкцій, герметизації швів, тріщин в основах, забезпечення захисту стиків в панельному житловому будівництві, посилення гідроізоляційного шару в різноманітних складних конструкціях, а також для тимчасової локалізації проривів, що виникають в трубопроводах. Герметизуюча стрічка застосовується з боку впливу вогкості і вологи як зовні, так і всередині будівлі.

Конькова стрічка

Конькова вентиляційна стрічка забезпечує належну вентиляцію поверхні між покрівлею і нижніми шарами даху. Широка колірна гамма пропонованого товару, дозволяє коньковій стрічці відповідати найбільш популярним відтінкам черепиці, яка присутня на ринку.

Конькова вентиляційна стрічка встановлюється під коньковою черепицею і забезпечує проходження водяної пари з горища через конструктивні частини покрівлі, в той же час захищає покрівлю від проникнення води, снігу і пилу. Гофрування коньковой вентиляційної стрічки і бутиловий клей, нанесений по краях з заднього боку стрічки, допомагають встановити її впритул до високих профілів черепиці, заповнюючи простір між стрічкою і черепицею і тим самим забезпечує надійне відведення води.

Вибір матеріалів, використовуваних для виробництва конькової вентиляційної черепиці гарантує стійкість до процесів старіння, ультрафіолетового випромінювання і температурі. Вентиляційні і захисні функції стрічки можна використовувати також при монтажі на хребтах покрівлі.

Покрівельний герметик ТитанПостійно еластичний герметик на основі синтетичного каучуку.

Технічні характеристики:

 • Основа синтетичний каучук;
 • Час утворення плівки: 5 хв при темп. 23 ° C / 50% відносній вологості повітря;
 • Температура застосування: від + 5 ° C до + 40 ° C;
 • Час затвердіння: до 2 мм / добу при темп. 23 ° C / 50% відносній вологості повітря;
 • Термостійкість: -25 ° C ÷ + 100 ° C;
 • Колір: безбарвний;
 • Відповідає вимогам ISO 11600 стандарт F типу, 12,5 клас герметики.

Переваги:

 • Висока еластичність / гнучкість, що не знижується з часом;
 • Забезпечує водонепроникне з'єднання;
 • можна фарбувати;
 • Відмінна адгезія без грунтування до сухим і вологим покрівельних матеріалів;
 • Висока стійкість до атмосферних впливів і УФ променів;
 • Стійкий до цвілі і грибків.

Застосування

 • Заповнення і ремонт деформаційних швів і зазорів між різнорідними матеріалами (бетон-метал, пластик-метал, метал-скло, камінь-деревина);
 • Герметизація кольорових фальцевих покрівель, елементів водостоків, брандмауерів, ковзанів дахів, примикань і ендови;
 • Заповнення швів навколо димарів, вентиляційних проходів, люків і мансардних вікон, декоративних елементів (флюгерів і т.д.).

Про насКомпанія Лідердах

Ми - молода та активна команда, шість років займаємось продажем покрівельних матеріалів. Проконсультуємо та підберемо матеріали, широкий асортимент товарів постійно в наявності.

Новиниостанні новини

ФотогалереяДеякі фото з сайту

КонтактиАдреса та телефони

  м.Івано-Франківськ, Європейська площа, 3

  liderdah.if.ua

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  (096) 787 7902; (099) 917 5804