Бітумна стрічка

Бітумна стрічка

Самоклеюча герметизуюча стрічка застосовується для герметизації швів, тріщин поверхонь різних будівельних конструкцій, а також герметизації стиків. Вона дуже технологічна, надійно захищена від УФ випромінювання, водо- і повітронепроникна, має високу адгезію до основи, екологічно чиста. Використовувати герметизуючу стрічку можна при температурі до -5 градусів.

Найчастіше її застосовують для герметизації стиків і примикань різних будівельних конструкцій, герметизації швів, тріщин в основах, забезпечення захисту стиків в панельному житловому будівництві, посилення гідроізоляційного шару в різноманітних складних конструкціях, а також для тимчасової локалізації проривів, що виникають в трубопроводах. Герметизуюча стрічка застосовується з боку впливу вогкості і вологи як зовні, так і всередині будівлі.

Герметизуюча стрічка складається з алюмінієвої фольги високої міцності і клейкого шару, створеного на основі бітуму. Завдяки притиснення клейкого шару до поверхні утворюється надійний водозахисний шар, який забезпечує повноцінну герметизацію швів.

Герметизуюча стрічка використовується в наступних випадках:

  • фінішна герметизація швів і їх ремонт;
  • герметизація прихованих швів;
  • герметизація стиків на парапетах;
  • заплатки при ремонті бітумної покрівлі;
  • ремонт ринв і труб;
  • антикорозійний захист;
  • герметизація стиків різних холодних труб.

Самоклеючі бітумні стрічки-герметики серії прості в застосуванні і не вимагають спеціальних навичок. Поверхня повинна бути чистою, сухою, знежиреної і очищеної від сміття. Стрічки мають чудову адгезію до більшості поверхонь: бетон, цегла, скло, бітум, метал і т.д. Для поліпшення приклеювання до таких поверхонь як бетон, цегла і іншим пористим поверхням додатково надає такі можливості: видалити з поверхні верхній шар за допомогою дротяної щітки або наждачного паперу, обробити бітумної ґрунтовкою і дочекатися, поки вона висохне. Приклеїти стрічку і прокатати або щільно притиснути до поверхні.

Про насКомпанія Лідердах

Ми - молода та активна команда, шість років займаємось продажем покрівельних матеріалів. Проконсультуємо та підберемо матеріали, широкий асортимент товарів постійно в наявності.

Новиниостанні новини

ФотогалереяДеякі фото з сайту

КонтактиАдреса та телефони

  м.Івано-Франківськ, Європейська площа, 3

  liderdah.if.ua

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  (096) 787 7902; (099) 917 5804