Водостічні системи

Водостічні системи (3)

Водостічні системи Будмаш

Фірма Bud - Masz є першим в Польщі виробником металевих водостічних систем. В даний момент є найбільшою фірмою в Польщі виробляє повний комплект для водостічної системи. Продукція користується великою популярністю не тільки в Польщі, але також і на закордонних ринках Румунії, Росії, Молдавії, України, Греції, Литви, Латвії, Чехії та Словаччини. Постійно розширюємо види своєї діяльності, систематично відповідаємо на потреби замовників.

Водостічні системи виготовлені з високоякісної сталі - французької або фінської, покритої з двох сторін захисним шаром і доступною в різних кольорах. Метал покритий цинком - 275 г/м.кв, захищеним поліуретаном товщиною 55 мікрон з кожного боку, що забезпечує естетичний вигляд, довгий час служби і захищеність від атмосферних опадів і механічних пошкоджень. Одним з безперечних переваг наших систем є легкість і швидкість монтажу. Клієнт може сам підібрати необхідну довжину труб під розміри будинку, що впливає на естетику обробки, функціональність і міцність цілої системи.

Водостічні системи Bud - Masz мають 10-ти річну гарантію, а вироби марковані логотипом виробника.

Детальна інформація на сайті виробника

Водостічні системи Бриза

BRYZA (Бриза) - це новітня водостічна система, що з'явилася на ринку на початку 2004 року. Аналіз уже існуючих до цього часу систем, дозволив створити новаторський продукт, що виключає їх недосконалість. Інженерне знання, сучасна технологія, а також висока компетенція, посилена багаторічним досвідом в переробці синтетичних матеріалів, принесли плоди у створенні чудового продукту надійної марки і найвищої якості серед подібних систем.

Девіз виробника - це виконання очікувань наших клієнтів з технічної, практичної і естетичної точок зору. Зовнішній вигляд все більш стає найважливішим критерієм за яким приймається рішення про застосування даного матеріалу, при цьому виробник не забуває про високу якість своїх виробів. Зроблені з ПВХ елементи характеризує невелика маса, повна стійкість до атмосферних умов, стійкість кольорів, підтверджена лабораторними дослідженнями і тестами старіння, зробленими згідно з вимогами норм.

Водостічна система Struga

Водостічна система - це елемент даху, завданням якого є швидке відведення сотень літрів води під час зливи. Сталева водостічна система Struga - це кращий вибір, який враховує всі ознаки ефективної системи водовідведення.

Ми пропонуємо водостічні системи Struga (виробництво - Польща), які вважаються одними з найбільш якісних і надійних водостічних систем у Європі.

Водостічна система "Struga" - це новаторський підхід до мистецтва проектування систем водовідведення. Вводячи інноваційні рішення, ми залишали перевірені рішення і таким чином створили систему, елементи якої зручно монтуються. Металева система "Struga" підходить до будь якої скатної покрівлі. Завдання системи "Struga" - швидке та ефективне відведення тисячі літрів води і естетична інтеграція з покрівлею.

Про насКомпанія Лідердах

Ми - молода та активна команда, шість років займаємось продажем покрівельних матеріалів. Проконсультуємо та підберемо матеріали, широкий асортимент товарів постійно в наявності.

Новиниостанні новини

ФотогалереяДеякі фото з сайту

КонтактиАдреса та телефони

  м.Івано-Франківськ, Європейська площа, 3

  liderdah.if.ua

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  (096) 787 7902; (099) 917 5804