Бітумна черепиця Тегола

Бітумна черепиця Тегола Мозаїка

Італійський концерн IWIS, заснований у 1977 році, – виробник відомої на весь світ бітумної черепиці під торгівельною маркою TEGOLA. На сьогоднішній день корпорація включає в себе 10 заводів, що знаходяться в різних куточках світу. Така локалізація дає змогу компанії знижувати ціни для багатьох країн. Для споживачів східної Європи в 2004 році був відкритий завод Тегола в Росії та представництво в Україні. Кожний продукт компаній IWIS є впровадженням в життя якості, технології та дизайну, що підтверджується великим розмаїттям форм гонту і кольорів, а також гарними відгуками споживачів. Гнучка м’яка покрівля Тегола – це якісна та доступна недорога бітумна черепиця.

Бітумна черепиця Тегола складається із наступних компонентів: бітума, що є основою гідроізоляції, модифікатора, що подовжує строк експлуатації бітума, філера або мінерального наповнювача, скловолокна, яке міцно тримає на собі інші складові, та базальтового гранулята, у якості зовнішнього покриття, що керамізується при високих температурах для надання стійкості кольорам, що отримуються додаванням оксидів металів. Вважається, чим більша товщина гнучкої черепиці, при однакових інших характеристиках, тим краща її якість та довше термін експлуатації покрівлі. З тієї точки зору, найкращою буде двошарова бітумна черепиця TEGOLA лінії Майстер. Також за якістю гнучку черепицю можна поділити по виду бітума. Звичайний бітум – найдешевший, поліпшений – більш якісний та стійкий до перепадів температур, модифікований – гарної якості, з більш тривалим строком експлуатації.

Бітумна черепиця TEGOLA – це черепиця гарантованої якості, що підтверджена сертифікатом ISO 9001, в широкі рамки якого включені не тільки всі етапи проектування і виробництва черепиці, але також якість системи обслуговування клієнтів. Крім того, компанія TEGOLA домоглася отримання сертифікату ISO 14001, що регламентує екологічну чистоту виробництва покрівельних матеріалів.

Детальна інформація на сайті виробника

Про насКомпанія Лідердах

Ми - молода та активна команда, шість років займаємось продажем покрівельних матеріалів. Проконсультуємо та підберемо матеріали, широкий асортимент товарів постійно в наявності.

Новиниостанні новини

ФотогалереяДеякі фото з сайту

КонтактиАдреса та телефони

  м.Івано-Франківськ, Європейська площа, 3

  liderdah.if.ua

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  (096) 787 7902; (099) 917 5804