Євроруберойд Промізол

Євроруберойд Промізол

Використання полімерів і спеціальних добавок в модифікованому бітумі дозволило отримати новий продукт - Промізол СТАНДАРТ, який можна застосовувати з березня по жовтень в середній кліматичній смузі (покрівлі житлового призначення або виробничого без екстремальних умов). При доступною ціною матеріал зберігає в собі всі якості наплавного бітумно-полімерного матеріалу: міцність і еластичність, довговічність і стійкість до впливу агресивних середовищ і ультрафіолетового випромінювання. (Гнучкість при -5 ° С, теплостійкість до +110 ° С)

Виробництво будівельної матеріалів здійснюється на сучасних лініях, оснащених автоматизованими пристроями.

Чітке дотримання технології, лабораторний контроль і сировину кращих світових виробників гарантують постійне і високу якість усього асортименту продукції Промізол. Всі матеріали сертифіковані, випускаються відповідно до ТУ, неодноразово нагороджені дипломами всеукраїнських та міжнародних виставок.

Основні компоненти матеріалів для м'якої покрівлі

Властивості матеріалів м'яких покрівель у великій мірі залежать від композиції їх шарів, компонентів, з яких ці шари складаються. Розуміння того, як ті чи інші компоненти впливають на технічні показники матеріалів м'яких покрівель, полегшить вибір оптимального матеріалу.

В результаті наукового пошуку альтернативою традиційно застосовується окисленого бітуму і багатьом матеріалам на його основі (руберойду, і т.п.) виступили модифіковані бітуми.

Модифікація бітумів - це спрямоване поліпшення їх властивостей шляхом поєднання бітумів з полімерними добавками. Введення відповідного модифікатора надає в'язкому і всьому покрівельного матеріалу велику теплостійкість і морозостійкість, еластичність, підвищену опірність втомним навантажень і тим самим підвищує довговічність. Як полімерних модифікаторів бітуму у виробництві покрівельних матеріалів промислово використовується АПП (атактический поліпропілен) іноді в суміші з ІПП (ізотактичного поліпропіленом) або СБС (стирол-бутадієн-стиролом).

При виробництві матеріалів, представлених на ринку під торговою маркою «Промізол», на основу наносяться різні бітумні суміші, що дозволяє розділити всі матеріали на три класи: Промізол Універсал, Промізол Люкс СБС і Промізол Стандарт. Матеріали кожної з трьох груп мають свою область застосування. При розгляді матеріалів з однаковою основою, але з різними модифікаторами можна виділити наступні їх особливості.

Промізол Універсал з АПП-модифікатором мають високу стійкість до УФ-випромінювання і хімічну стійкість до кислот і лугів, більш високу теплостійкість, пластичністю, ніж СБС-матеріали. У них хороша адгезія до металів і скла. ПромІзол Люкс з СБС-модифікатором є більш еластичними, морозостійкими. Вони легко повторюють форму тієї поверхні, на яку укладаються. Внаслідок більш низької теплостійкості СБС-матеріалів укладку їх способом наплавлення необхідно проводити особливо ретельно.

Використання полімерів і спеціальних добавок в модифицировании бітуму дозволило отримати новий продукт - Промізол Стандарт, який можна застосовувати з березня по жовтень в середній кліматичній смузі (покрівлі житлового призначення або виробничого без екстремальних умов). При мінімальній ціні матеріал зберігає в собі всі якості наплавного бітумно-полімерного матеріалу: міцність і еластичність, довговічність і стійкість до впливу агресивних середовищ і ультрафіолетового випромінювання.

Не менш важливий при виборі матеріалу вид основи, на яку нанесена бітумно-полімерна маса. Для виготовлення РКМ «Промізол» застосовуються такі основи: стеклохолст, поліестер, картон. Практика показує, що не кожен матеріал може бути однаково надійний на різних ділянках покрівлі. Так, матеріали на скловолокна, що володіють низькою розривною силою при розтягуванні, не рекомендується застосовувати на вертикальних ділянках покрівлі (примикання і т.п.), а також в розжолобках, тобто в місцях виникнення найбільших механічних напруг. Матеріали на поліефірної основі, що володіють найвищою міцністю при розриві, ідеально підходять для вертикальних ділянок покрівлі, так як вони мають здатність розтягуватися на 30-60%. Тому для влаштування покрівлі часто потрібне поєднання різних матеріалів. Це слід враховувати при закупівлях для будівництва та ремонту.

По виду покривного шару розрізняють РКМ «Промізол» з гранітної або сланцевої посипкою і полімерною плівкою. Для зовнішнього шару покрівельного килима використовуються РКМ з крупнозернистими і лускатими посипаннями, а в якості еластичних підкладкових матеріалів і для гідроізоляції - тільки з полімерною плівкою.

Вся продукція заводу пройшла перевірку часом. Матеріали торгової марки Промізол сертифіковані, неодноразово нагороджені дипломами всеукраїнських та міжнародних виставок.

Детальна інформація на сайті виробника

Про насКомпанія Лідердах

Ми - молода та активна команда, шість років займаємось продажем покрівельних матеріалів. Проконсультуємо та підберемо матеріали, широкий асортимент товарів постійно в наявності.

Новиниостанні новини

ФотогалереяДеякі фото з сайту

КонтактиАдреса та телефони

  м.Івано-Франківськ, Європейська площа, 3

  liderdah.if.ua

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  (096) 787 7902; (099) 917 5804