Покрівельні цвяхи

Покрівельні цвяхиЦвяхи покрівельні - різновид звичайного будівельного кріплення металевого виробу (металовироби), іменованого цвях. Ще ці цвяхи називають толеву. Такий вид цвяха відрізняється меншою довгою і великим діаметром «капелюшки» з рифленою торцевою поверхнею. Основний стрижень цвяха має круглий перетин, яке дещо товщі, ніж будівельного (цвяхів загального застосування). Область застосування таких цвяхів, як випливає з назви, кріплення покрівельних м'яких покриттів, в тому числі і листових металевих, до дерев'яної основи.

Завдяки тому, що цвяхи покрівельні не вимагають великих трудовитрат і зручні у використанні, вони дуже популярні у компаній, що займаються дерев'яним житловим будівництвом і у приватних осіб, які будують або ремонтують дахи своїх будинків. Цей вид цвяха виготовляють зі сталі марок Ст 2кп і Ст ЗКП відповідно до вимог ГОСТ 4030-63 з обов'язковим цинкуванням готового виробу.

Цвях покрівельний покривають тонким шаром цинку для запобігання виникнення корозії. Всі покрівельні матеріали та кріплення піддаються впливу вологи, тому ці матеріали повинні бути стійкі до її впливу. Оцинковані цвяхи більш стійкі до впливу вологи і менш схильні до корозії, яка руйнує метал-основу вироби, а крім цього погіршує його кріпильні здатності. Оцинкований цвях прослужить набагато довше звичайного, зробленого зі сталевого дроту.

Покрівельні цвяхи відрізняються один від одного розмірами: довжиною, діаметром перетину і діаметром «капелюшки». Існує багато різновидів цього кріпильного металовироби, які застосовують для кріплення більш м'яких покрівельних покриттів (не з листового металу), які застосовуються при монтажі покрівлі з ондуліна, м'якої черепиці або укладанні вітрозахисних панелей. В основному ж такі цвяхи застосовують при монтажі покрівлі з використанням таких матеріалів, як шифер, руберойд, гнучка черепиця, профнастил, металочерепиця. Ці кріпильні металовироби володіють достатньою твердістю і міцність, щоб надати конструкції надійність і стійкість.

Про насКомпанія Лідердах

Ми - молода та активна команда, шість років займаємось продажем покрівельних матеріалів. Проконсультуємо та підберемо матеріали, широкий асортимент товарів постійно в наявності.

Новиниостанні новини

ФотогалереяДеякі фото з сайту

КонтактиАдреса та телефони

  м.Івано-Франківськ, Європейська площа, 3

  liderdah.if.ua

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  (096) 787 7902; (099) 917 5804