Конькова стрічка

Конькова стрічка

Конькова вентиляційна стрічка забезпечує належну вентиляцію поверхні між покрівлею і нижніми шарами даху. Широка колірна гамма пропонованого товару, дозволяє коньковій стрічці відповідати найбільш популярним відтінкам черепиці, яка присутня на ринку.

Конькова вентиляційна стрічка встановлюється під коньковою черепицею і забезпечує проходження водяної пари з горища через конструктивні частини покрівлі, в той же час захищає покрівлю від проникнення води, снігу і пилу. Гофрування коньковой вентиляційної стрічки і бутиловий клей, нанесений по краях з заднього боку стрічки, допомагають встановити її впритул до високих профілів черепиці, заповнюючи простір між стрічкою і черепицею і тим самим забезпечує надійне відведення води.

Вибір матеріалів, використовуваних для виробництва конькової вентиляційної черепиці гарантує стійкість до процесів старіння, ультрафіолетового випромінювання і температурі. Вентиляційні і захисні функції стрічки можна використовувати також при монтажі на хребтах покрівлі.

Про насКомпанія Лідердах

Ми - молода та активна команда, шість років займаємось продажем покрівельних матеріалів. Проконсультуємо та підберемо матеріали, широкий асортимент товарів постійно в наявності.

Новиниостанні новини

ФотогалереяДеякі фото з сайту

КонтактиАдреса та телефони

  м.Івано-Франківськ, Європейська площа, 3

  liderdah.if.ua

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  (096) 787 7902; (099) 917 5804