Бітумна черепиця

Бітумна черепиця (6)

Плита ОСБ

OSB (Orient Strand Board) - це орієнтовано-стружкові плити (ОСП), в яких кожен наступний шар стружки укладається поперек попереднього шару. Після цього шари склеюються водостійкими смолами і кладуться під прес при високій температурі.

Види OSB

Плити ОСБ створювалися для використання в будівництві малоповерхових дерев'яних будинків в умовах відносно теплого і сухого клімату США і Канади. Цим, ймовірно, пояснюється той факт, що у вологому кліматі України широке застосування знайшли в основному вологостійкі листи класу OSB-3. Класифікація ОСБ проводиться виходячи з їх можливого застосування в будівництві.

Залежно від способу виробництва, вологостійкості і міцності розрізняють чотири види OСБ:

  • OSB-1 - має малу механічну міцність і невисоку вологостійкість;
  • OSB-2 - має високу механічну міцність, і малу вологостійкість;
  • OSB-3 - має високу міцність і стійка до впливу вологи;
  • OSB-4 - високотехнологічний тип, має підвищену міцність і жорсткість, дуже високу вологостійкість.

Покрівельні цвяхиЦвяхи покрівельні - різновид звичайного будівельного кріплення металевого виробу (металовироби), іменованого цвях. Ще ці цвяхи називають толеву. Такий вид цвяха відрізняється меншою довгою і великим діаметром «капелюшки» з рифленою торцевою поверхнею. Основний стрижень цвяха має круглий перетин, яке дещо товщі, ніж будівельного (цвяхів загального застосування). Область застосування таких цвяхів, як випливає з назви, кріплення покрівельних м'яких покриттів, в тому числі і листових металевих, до дерев'яної основи.

Завдяки тому, що цвяхи покрівельні не вимагають великих трудовитрат і зручні у використанні, вони дуже популярні у компаній, що займаються дерев'яним житловим будівництвом і у приватних осіб, які будують або ремонтують дахи своїх будинків. Цей вид цвяха виготовляють зі сталі марок Ст 2кп і Ст ЗКП відповідно до вимог ГОСТ 4030-63 з обов'язковим цинкуванням готового виробу.

Цвях покрівельний покривають тонким шаром цинку для запобігання виникнення корозії. Всі покрівельні матеріали та кріплення піддаються впливу вологи, тому ці матеріали повинні бути стійкі до її впливу. Оцинковані цвяхи більш стійкі до впливу вологи і менш схильні до корозії, яка руйнує метал-основу вироби, а крім цього погіршує його кріпильні здатності. Оцинкований цвях прослужить набагато довше звичайного, зробленого зі сталевого дроту.

Покрівельні цвяхи відрізняються один від одного розмірами: довжиною, діаметром перетину і діаметром «капелюшки». Існує багато різновидів цього кріпильного металовироби, які застосовують для кріплення більш м'яких покрівельних покриттів (не з листового металу), які застосовуються при монтажі покрівлі з ондуліна, м'якої черепиці або укладанні вітрозахисних панелей. В основному ж такі цвяхи застосовують при монтажі покрівлі з використанням таких матеріалів, як шифер, руберойд, гнучка черепиця, профнастил, металочерепиця. Ці кріпильні металовироби володіють достатньою твердістю і міцність, щоб надати конструкції надійність і стійкість.

Бітумна черепиця Тегола Мозаїка

Італійський концерн IWIS, заснований у 1977 році, – виробник відомої на весь світ бітумної черепиці під торгівельною маркою TEGOLA. На сьогоднішній день корпорація включає в себе 10 заводів, що знаходяться в різних куточках світу. Така локалізація дає змогу компанії знижувати ціни для багатьох країн. Для споживачів східної Європи в 2004 році був відкритий завод Тегола в Росії та представництво в Україні. Кожний продукт компаній IWIS є впровадженням в життя якості, технології та дизайну, що підтверджується великим розмаїттям форм гонту і кольорів, а також гарними відгуками споживачів. Гнучка м’яка покрівля Тегола – це якісна та доступна недорога бітумна черепиця.

Євроруберойд Промізол

Використання полімерів і спеціальних добавок в модифікованому бітумі дозволило отримати новий продукт - Промізол СТАНДАРТ, який можна застосовувати з березня по жовтень в середній кліматичній смузі (покрівлі житлового призначення або виробничого без екстремальних умов). При доступною ціною матеріал зберігає в собі всі якості наплавного бітумно-полімерного матеріалу: міцність і еластичність, довговічність і стійкість до впливу агресивних середовищ і ультрафіолетового випромінювання. (Гнучкість при -5 ° С, теплостійкість до +110 ° С)

Виробництво будівельної матеріалів здійснюється на сучасних лініях, оснащених автоматизованими пристроями.

Чітке дотримання технології, лабораторний контроль і сировину кращих світових виробників гарантують постійне і високу якість усього асортименту продукції Промізол. Всі матеріали сертифіковані, випускаються відповідно до ТУ, неодноразово нагороджені дипломами всеукраїнських та міжнародних виставок.

Бітумна черепиця Акваізол Мікс

Бітумна черепиця - це гнучкий 6-ти шаровий покрівельний матеріал у вигляді фігурних гонт. Основою служить особливо міцний стеклохолст, який армує 3 шари полімерно-бітумної маси, покритою зверху кольоровою базальтовою крихтою. Завдяки просоченню бітумом покрівельна плитка «Акваізол» не ламається при монтажі і зберігає свою нормальну ступінь еластичності навіть під час найсильніших морозів.

Колір черепиці зберігається без змін завдяки керамізації кольорового базальтового посипання. Базальтове посипання забарвлюється неорганічними барвниками і обпалюється при високих температурах (понад 800° C), створюючи керамічну глазур. Завдяки такій обробці забезпечується стійкість черепиці перед ультрафіолетом, що врешті-решт гарантує ідеальну форму пелюсток навіть через кілька років після монтажу.

Переваги бітумної черепиці

М'яка бітумна черепиця, або гонт - один з найпопулярніших покрівельних матеріалів сучасної Європи і Північної Америки. На відміну від інших покрівельних матеріалів гнучка черепиця практично безвідходна, і годиться як для простих поверхонь, так і для покрівель, що містять складні архітектурні елементи. Крім цього, вона має ще ряд відмітних переваг:

Бітумна черепиця IKO Cambridge xpress

IKO Industries Inc., найбільше транснаціональне підприємство по виробництву гнучкої бітумної черепиці, було засновано Айсидор Кожіцкім в Канадському місті Calgary в 1951 році, як невелике підприємство по виробництву покрівельних мембран на основі бітуму. Вже в 1954 році компанія освоїло виробництво новітнього на той момент покрівельного матеріалу, гнучкої бітумної черепиці.

У 1959 році відкрито перше підприємство IKO Industries, Inc. по виробництву гнучкої черепиці на східному узбережжі Канади, в місті Brampton, яке стає основним плацдармом для початку експорту гнучкої черепиці IKO по всьому світу.

В даний час концерн IKO Industries, Inc. займає перше місце в світі з експорту гнучкої черепиці. Продукція поставляється в 96 країн світу. Щорічно в лад вводяться нові виробничі потужності, які на сьогоднішній день налічують понад 30 підприємств в Північній Америці і Європі, загальна продуктивність яких становила в 2011 близько 2 мільярдів квадратних метрів покрівельного покриття.

Про насКомпанія Лідердах

Ми - молода та активна команда, шість років займаємось продажем покрівельних матеріалів. Проконсультуємо та підберемо матеріали, широкий асортимент товарів постійно в наявності.

Новиниостанні новини

ФотогалереяДеякі фото з сайту

КонтактиАдреса та телефони

  м.Івано-Франківськ, Європейська площа, 3

  liderdah.if.ua

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  (096) 787 7902; (099) 917 5804