Водостічні системи Bryza

Водостічні системи Бриза

BRYZA (Бриза) - це новітня водостічна система, що з'явилася на ринку на початку 2004 року. Аналіз уже існуючих до цього часу систем, дозволив створити новаторський продукт, що виключає їх недосконалість. Інженерне знання, сучасна технологія, а також висока компетенція, посилена багаторічним досвідом в переробці синтетичних матеріалів, принесли плоди у створенні чудового продукту надійної марки і найвищої якості серед подібних систем.

Девіз виробника - це виконання очікувань наших клієнтів з технічної, практичної і естетичної точок зору. Зовнішній вигляд все більш стає найважливішим критерієм за яким приймається рішення про застосування даного матеріалу, при цьому виробник не забуває про високу якість своїх виробів. Зроблені з ПВХ елементи характеризує невелика маса, повна стійкість до атмосферних умов, стійкість кольорів, підтверджена лабораторними дослідженнями і тестами старіння, зробленими згідно з вимогами норм.

Стримана елегантність класичних форм, легкість монтажу і гамма шести кольорів в чотирьох розмірах, дозволяє задовольнити будь-які вимоги споживача. BRYZA пропонує комплексну систему, що складається з ринв напівкруглого перетину 75, 100, 125, 150 мм, комплекту фасонних виробів, а також водостічних труб трьох діаметрів (мм.) 63, 90, 110 і в семи кольорах: білий, коричневий, червоний, графітовий , зелений, цегляний, мідний.

У виробництві відсотків BRYZA застосовуються новітні технології та полімерні матеріали, які мають підвищену еластичність, ударостійкість і пам'яттю форми. Основою для створення елементів BRYZA служить вищезгаданий гранулят ПВХ. На відміну від водостічних систем вітчизняного виробництва і деяких імпортних систем, вироблених на основі поліетилену і полімерів вторинної переробки, BRYZA застосовує тільки первинний ПВХ, що є основною перевагою в якості - є запорукою пластичності і міцності. Застосовувані полімерні барвники нового покоління, що забарвлюють елементи в масі, стали основним аргументом проти УФ-випромінювання і, як наслідок, вицвітання. Результатом цих позитивних технічних рішень стала відмінна заводська гарантія - 10 років. Ці та інші якості принесли продукції широку популярність як у будівельників, так і у кінцевого споживача.

Фірма пропонує водостічні системи різного призначення:

  • Малі житлові будівлі, навіси, гаражі, балкони, мансарди - застосовується система 75 (жолоб 75 мм з водостічної трубою 63 мм);
  • Особняки, малі та середні склади, торговельні та промислові об'єкти, будівлі громадського призначення - застосовується система 100 (жолоб 100 мм з водостічної трубою 90 мм);
  • Особняки і житлові будинки, склади, об'єкти громадського призначення, торгові та промислові об'єкти - застосовується система 125 (жолоб 125 з водостічної трубою 90);
  • Великі об'єкти житлового, промислового та комерційного призначення - застосовується сістема150 (жолоб 150 з водостічної трубою 110).

В асортимент «BRYZA» входить 7 оригінальних кольорів - білий, червоний, зелений, коричневий, цегельний, графіт і мідь. Широкий спектр кольорів дозволяє гармонійно поєднуватися з навколишнім середовищем і естетично вписуватися в колірну гамму будови. А екологічність матеріалу схильна гігієнічним сертифікатам.

Зверніть увагу на зелений і цегельний кольору вони гармонійно поєднуються з кольоровою гамою покрівлі «Ондулін», профнастилом, а мідний колір відмінно поєднується з натуральною черепицею.

Детальна інформація на сайті виробника

Про насКомпанія Лідердах

Ми - молода та активна команда, шість років займаємось продажем покрівельних матеріалів. Проконсультуємо та підберемо матеріали, широкий асортимент товарів постійно в наявності.

Новиниостанні новини

ФотогалереяДеякі фото з сайту

КонтактиАдреса та телефони

  м.Івано-Франківськ, Європейська площа, 3

  liderdah.if.ua

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  (096) 787 7902; (099) 917 5804