Published in Утеплювачі

Скловата Неман Плюс

Скловата Неман Плюс

Неман Плюс М-11 Лайт

Незалежно від того, чи йде мова про похилий дах, зовнішні стіни або перегородки - продукти зі скловолокна компанії «НЕМАН+» підходять для вирішення будь-якого завдання в сфері тепло- і звукоізоляції в сучасному будівництві.

Характеристики:

  • Товщина: 50мм
  • Розміри мата: 1,2м х 8,2м
  • Кількість в рулоні: 2 мати – 20м.кв
  • Плотність: 11кг/м.куб
  • Застосування: підвісні стелі, підлоги по лагам

Теплоізоляція

Скловата забезпечує надійний теплозахист завдяки низькому коефіцієнту теплопровідності. За рахунок своїх високих теплоізолюючих властивостей матеріали «НЕМАН+» забезпечують не тільки ефективний захист від холоду взимку, але також добре захищають від перегріву приміщень влітку, забезпечуючи максимально комфортні умови в будівлі цілий рік.

Зручність монтажу

Завдяки еластичності і спеціальним розмірами скловата легко встановлюється в конструкцію, не вимагає додаткового кріплення. Завдяки своїй гнучкості і малій вазі, ізоляційні мати і плити «НЕМАН+» монтуються швидко, просто і є практично безвідходним. Форма і розміри плит дозволяють проводити роботи по тепло- і звукоізоляції поверхонь силами однієї людини.

Довговічність

Скловата зберігає експлуатаційні властивості протягом усього терміну служби конструкції.

Відновлення розмірів

Гарантовано відновлюється до заявлених розмірів.

Пожежна безпека

Всі продукти «НЕМАН+» є негорючими.

Зручність доставки і зберігання

Стисливість виробів дозволяє ущільнювати їх при упаковці до 6 раз, що дає можливість істотно економити місце при транспортуванні і складуванні. Плити випускаються в закритій упаковці. Упакований матеріал можна зберігати на відкритих майданчиках.

Екологічна безпека

Виробляється з природних матеріалів: пісок, сода, вапняк. Безпечна для здоров'я, застосовується навіть там, де гігієнічні вимоги особливо високі.

Детальна інформація на сайті виробника

More in this category: Мінвата Rockmin »

Про насКомпанія Лідердах

Ми - молода та активна команда, шість років займаємось продажем покрівельних матеріалів. Проконсультуємо та підберемо матеріали, широкий асортимент товарів постійно в наявності.

Новиниостанні новини

ФотогалереяДеякі фото з сайту

КонтактиАдреса та телефони

  м.Івано-Франківськ, Європейська площа, 3

  liderdah.if.ua

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  (096) 787 7902; (099) 917 5804