Мансардні вікна

Мансардні вікна (2)

Вікно-люк Velta

Недороге рішення для обслуговування та ремонту покрівлі, а також для вентиляції та освітлення неопалювальних приміщень під дахом. Модель VLT 025 (45x55) і модель VLT 029 (45x73 см) відкриваються по верхній або по бічній осі. Стулка фіксується в трьох положеннях для провітрювання. Коробка вікна дерев’яна, стулка – алюмінієва. Вбудований універсальний комір і склопакет. Кут нахилу покрівлі 20-60°. Для покрівельного матеріалу з висотою профілю до 60 мм.

Навіщо встановлювати вікно-люк в приміщеннях, що не опалюються?

Причина №1. Обслуговування покрівлі

Щоб дах слугував довго, його необхідно обслуговувати. Сильний порив вітру може привести до часткових ушкоджень покрівельного покриття. Іноді виникає необхідність в дрібному ремонті, наприклад, чищення димоходу, дрібні протікання в місцях примикання труб, чистка водостічної системи. Чистка ендови, наприклад, дозволяє уникнути засмічення, який може призвести до скупчення води і, як наслідок, до протікання даху. Якщо на даху не передбачено пристрою для виходу назовні – для доступу на дах зазвичай використовують приставні сходи, що вкрай небезпечно і може призвести до пошкодження кровлі. Вікно-люк для виходу на дах GVT дозволяє безпечно ремонтувати та обслуговувати покрівлю.

Мансардні вікна Велюкс

Мансардні вікна ВЕЛЮКС складаються з двох лінійок – практичного рішення Optima та розкішної лінії Premium для любителів дизайну та передових технологій. Кожна лінійка мансардних вікон має цікаві новинки, інноваційні та унікальні пропозиції. Ми постійно покращуємо мансардні вікна, штори та інші продукти VELUX і прагнемо створити теплу, комфортну та світлу мансарду.

Про насКомпанія Лідердах

Ми - молода та активна команда, шість років займаємось продажем покрівельних матеріалів. Проконсультуємо та підберемо матеріали, широкий асортимент товарів постійно в наявності.

Новиниостанні новини

ФотогалереяДеякі фото з сайту

КонтактиАдреса та телефони

  м.Івано-Франківськ, Європейська площа, 3

  liderdah.if.ua

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  (096) 787 7902; (099) 917 5804