Dachowa Marma

Мембрана Dachowa Marma

Мембрана високої проникності водяної пари попереднього покриття. Застосовується для ізоляції дахів.

Dachowa - це покриття високого класу, що застосовується як один з необхідних шарів в конструкції даху. За складом і структурою це багатошаровий поліпропіленовий нетканий матеріал. Серед покрівельних матеріалів можна класифікувати його як плівку високої проникності водяної пари попереднього покриття. Це означає, що її монтують безпосередньо на термічну ізоляцію (на стик).

Плівка Dachowa регулює процеси, пов'язані з конденсацією водяної пари і накопиченням конденсатів, тому що її структура не дозволяє на проникання води, але чудово пропускає водяну пару. Таким чином вода, яка може потрапити під покрівлю, не буде зволожувати ні дерев’яну конструкцію даху, ні ізоляцію, а буде стікати по плівці. З іншого боку, водяна пара вільно проходить через плівку назовні, не збираючись в термоізоляції. Тому таким важливим параметром є висока проникність водяної пари.

Унікальністю даного підприємства є сам процес виробництва поліпропіленових шарів - Бі-екструзія, яка кардинально відрізняється від екструзії, що застосовується на більшості європейських підприємствах-виробниках поліпропіленових шарів і власне супердифузійних мембран. Поліпропіленові шари в мембрані складаються з найтоншого волокна, виробленого методом екструзії і спресованого в полотно, яке в подальшому скріплюється з іншими полотнами, і виходить 3-х шарова мембрана.

Бі-екструзія - те саме, що і екструзія, але одержуване волокно - подвійне (волокно в волокні) в кілька разів перевершує волокно, вироблене методом звичайної екструзії.

Все супердифузійні мембрани пропонованого нами асортименту виготовлені з шарів, вироблених бі-екструзійним способом!

Ще однією не менш важливою і відмітною особливістю мембран «Дах» є процес скріплення компонентних шарів. При виробництві мембран з'єднання композитних шарів здійснюється під дією електростатичного поля, що дає:

 • рівномірне нанесення функціонального (клапанного) по шару всієї площі мембрани, а отже, і високу паропроникність по всій площі;
 • більш стійке з'єднання шарів (мембрана не розшаровується під впливом потоків повітря;
 • підвищена щільність - гарант стійкості до механічних навантажень.

Тришарова супердифузійна покрівельна мембрана Dachowa з високою паропроникністю (> = 2000 гр/м.кв/ 24год) і підвищеної водонепроникність (> = 2000 H 2 O). Завдяки структурі шарів і методу їх сполуки, матеріал об'єднав в собі три важливі функції:

 • висока паропроникність сприяє безперешкодному виходу водяної пари з покрівельної конструкції;
 • висока водонепроникність (> = 2000 H2O) запобігає потраплянню вологи у вигляді дощу, снігу, конденсату в теплоізоляцію;
 • міцність.

Особливості:

 • особливо легка;
 • міцна на розтягнення і розрив;
 • водонепроникна;
 • висока проникність водяної пари;
 • проста і швидка в монтажі;
 • повторно переробляється.

Детальна інформація на сайті виробника

Про насКомпанія Лідердах

Ми - молода та активна команда, шість років займаємось продажем покрівельних матеріалів. Проконсультуємо та підберемо матеріали, широкий асортимент товарів постійно в наявності.

Новиниостанні новини

ФотогалереяДеякі фото з сайту

КонтактиАдреса та телефони

  м.Івано-Франківськ, Європейська площа, 3

  liderdah.if.ua

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  (096) 787 7902; (099) 917 5804