Бітумна черепиця IKO

Бітумна черепиця IKO Cambridge xpress

IKO Industries Inc., найбільше транснаціональне підприємство по виробництву гнучкої бітумної черепиці, було засновано Айсидор Кожіцкім в Канадському місті Calgary в 1951 році, як невелике підприємство по виробництву покрівельних мембран на основі бітуму. Вже в 1954 році компанія освоїло виробництво новітнього на той момент покрівельного матеріалу, гнучкої бітумної черепиці.

У 1959 році відкрито перше підприємство IKO Industries, Inc. по виробництву гнучкої черепиці на східному узбережжі Канади, в місті Brampton, яке стає основним плацдармом для початку експорту гнучкої черепиці IKO по всьому світу.

В даний час концерн IKO Industries, Inc. займає перше місце в світі з експорту гнучкої черепиці. Продукція поставляється в 96 країн світу. Щорічно в лад вводяться нові виробничі потужності, які на сьогоднішній день налічують понад 30 підприємств в Північній Америці і Європі, загальна продуктивність яких становила в 2011 близько 2 мільярдів квадратних метрів покрівельного покриття.

Переваги бітумної черепиці IKO:

  • Кращий вміст бітуму. Загальновідомий факт, що якість і довговічність гнучкої черепиці визначається якістю, типом і% змісту бітуму. Гнучка черепиця IKO володіє найвищим рівнем вмісту бітуму серед аналогів. Так, наприклад, кожен квадратний метр гнучкою ламінованої черепиці CambridgeXpress містить 2 кілограми природного окисленого бітуму вищої якості. Для порівняння, вміст бітуму у найближчих за якістю аналогів Північно-Американського виробництва, не перевищує 750 гр. / М2. А як уже зазначалося, саме якість і кількість бітуму є основоположним фактором, що визначає довговічність гнучкої черепиці. Практично, втричі перевищує вміст бітуму CambridgeXpress залишає далеко позаду навіть самих найближчих конкурентів. Тепер розглянемо таке питання, як вибір бітуму, оптимального для виробництва гнучкої черепиці. Для додання бітуму характеристик, необхідних для виробництва покрівельних матеріалів, бітум необхідно стабілізувати. Зробити це можна 2 шляхами, фізичним, тобто шляхом окислення, або ж, штучного старіння, або ж хімічним, тобто за допомогою додавання модифікаторів. Процес окислення бітуму є набагато більш витратним, в порівнянні з процесом модифікації. Устаткування для окислення бітуму по своїй інвестиційній ємності, можна порівняти з вартістю всього іншого обладнання з виробництва гнучкої черепиці. Тому дозволити таке обладнання можуть тільки найбільші виробники світового рівня, які мають відповідні обсяги виробництва. Важливо відзначити, що бітум, стабілізований за допомогою модифікаторів, в тому числі, СБС, може придбати деякі поліпшені властивості, але це ніяк не зупиняє процес старіння, тобто окислення. Тим часом, як окислений бітум штучно зістарений вже в процесі виробництва. Саме тому виробники якісної гнучкої черепиці дають довічну гарантію виключно на гнучку черепицю, вироблену на основі окисленого бітуму;
  • Якісний базальтовий гранулят Концерн IKO є єдиним вертикально інтегрованим підприємством, яке забезпечує повний замкнутий цикл виробництва гнучкої черепиці. Даний цикл включає в себе видобуток і виробництво базальтового грануляту, виробництво скловолокна, виробництво окисленого бітуму. Власне підприємство з виробництва базальтового грануляту (IKO володіє 2-ма родовищами базальту в Канаді) забезпечує відсутність разнооттеночности гнучкої черепиці незалежно від партії товару, або від заводу, на якому черепиця була проведена. Таким чином всі заводи концерну отримують базальтовий гранулят виробленої на одному і тому ж підприємстві, по одній і тій же технології;
  • Максимально Ефективний розмір Розмір має значення. Гонти гнучкої черепиці IKO мають максимальну ефективну площу гонту серед аналогів. Так, наприклад, модель IKO Cambridge Xpress має максимальну довжину гонту серед "однокласників" - довжина гонту складає 1038 мм. Розмір гонту гнучкої черепиці безпосередньо впливає на швидкість і зручність монтажу, а також на економію кріпильного матеріалу. Мало хто бере до уваги цей факт, проте навіть перевага в довжині гонту в 10% дає до 20% економії часу на установку гнучкої черепиці, а також істотну економію кріпильного матеріалу. Простіше кажучи, для покриття однієї і тієї ж площі покрівлі, потрібно на 20% менше гонту гнучкої черепиці CambridgeXpress, ніж аналогічної черепиці з меншим розміром гонту, що і заощадить 20% часу при установки гнучкої черепиці CambridgeXpress, а також 20% цвяхів.

Детальна інформація на сайті виробника

Про насКомпанія Лідердах

Ми - молода та активна команда, шість років займаємось продажем покрівельних матеріалів. Проконсультуємо та підберемо матеріали, широкий асортимент товарів постійно в наявності.

Новиниостанні новини

ФотогалереяДеякі фото з сайту

КонтактиАдреса та телефони

  м.Івано-Франківськ, Європейська площа, 3

  liderdah.if.ua

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  (096) 787 7902; (099) 917 5804